


1 430 ₴
Ультразвуковий очисник CE-5200A призначений для очищення багаторазового інструменту використання. Ефективно очищає насадки (фрези) та інші інструменти, які можна занурювати у воду. Також застосовується для очищення: годинника, ювелірних виробів, оптики, зубних протезів, CD та DVD дисків, кришталю, столового срібла, але тільки вироби з металу.
Ультразвуковий очищувач використовують у салонах краси, перукарнях, масажних кабінетах та в домашніх умовах.
Принцип дії: очищує за допомогою вібрації рідини ультразвуковими хвилями частотою 42 кГц. Завдяки ультразвуковим хвиль предмети очищаються навіть у важкодоступних місцях.
Бак для очищення виготовлений із нержавіючої сталі, стійкий до корозії. У комплекті до ультразвукового шукача йде пластиковий кошик і підставка для годинника.
Не можна піддавати очищенню в ультразвуковому очищувачі чутливе або пористе каміння, контактні лінзи, а також годинник не призначений для занурення під воду.
Інструкція по застосуванню:
Наберіть у бак воду. Далі покладіть у воду інструменти, які потрібно очистити, закрийте кришку та натисніть кнопку ON. Після закінчення вибраного часу очищувач сам вимкнеться. За необхідності повторного очищення знову натисніть кнопку ON. А якщо необхідно зупинити очищення, тоді натисніть OFF. Після завершення очищення потрібно вийняти шнур із розетки, вийняти інструменти з очисника та вилити брудну воду.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Ультразвукова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Перукарський, Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний |
| Сфера застосування | Професійний |
| Режими роботи | Стерилізація, Дезінфекція |
| Стерилизуемый матеріал | Скло, Метал, Пластмаса |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Таймер, Дисплей |
| Потужність | 50 Вт |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Sonik |
| Об`єм | 750 мл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 210 мм |
| Ширина корпусу | 145 мм |
| Висота корпусу | 170 мм |