




1 199 ₴
Лампа-лупа SP-31 – це висока якість, легкість у роботі та стильний дизайн.
Лампа-лупа SP-31 має яскраве біле світло, що дає можливість розглядати поблизу різні предмети. Це дуже зручно та практично при манікюрі, косметологічних процедурах, медичних маніпуляціях, педикюрних процедурах, пірсингу, проведенні татуажу та нарощуванні вій. Лампа-лупа дозволяє досягти збільшеного зображення з додатковим освітленням.
При збільшенні в 3.5 діоптрій об'єкти розгляду збільшуються до 5 разів на відстані 25 см. Дана лампа має діаметр лупи 95 мм, що дає можливість розглядати об'єкти великого розміру. Лінза зроблена з високоякісного скла, яке не спотворює об'єкт, що збільшується. Висота штатива 150 см.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид лампи-лупи | Підлогова |
| Ступінь збільшення | 3.5 дптр |
| Діаметр лінзи | 9.5 см |
| Висота | 1500 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Виробник | Global Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |