







Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
UV/LED-лампа AND SMARTUV N7A призначена для полімеризації гелю та гель-лаку в салонах і вдома. Підходить для виконання всіх етапів манікюру, де потрібне стабільне й рівномірне висушування покриття.
Потужність пристрою становить 48 Вт. У конструкції використовуються 36 світлодіодів нового типу, розташованих так, щоб виключити «мертві зони» та забезпечити рівномірний розподіл світла по всій робочій поверхні.
Лампа оснащена таймером на 10, 30 та 60 секунд. Є можливість увімкнення лампи в щадному режимі (24 Вт) для більш комфортної полімеризації чутливих матеріалів. Обраний час відображається на дисплеї.
Датчик руху при введенні руки в робочу зону автоматично вмикає лампу.
Знімне дно дозволяє використовувати лампу для процедур педикюру.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер, Висувне дно |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальний час установки таймера | 90 сек |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | AND |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Таймер | Так |
| Наявність акумулятора | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Висота | 97 мм |