Подарунок








19 899 ₴
Цей товар поставляється за умов передоплати в розмірі 500 грн.
У комплект педикюрної витяжки входять лампа з регулюванням теплого та холодного світла, а також регулятор обертів, які суттєво розширюють функціонал та зручність використання витяжки FUSION Plus у порівнянні з базовою комплектацією.
Fusion Plus — це потужна та універсальна витяжка, розроблена для ефективного видалення пилу під час педикюрних та манікюрних процедур. Німецький двигун потужністю 223 Вт гарантує чудову продуктивність, а яскраве LED-підсвічування забезпечує комфортні умови для роботи.
Завдяки рухомому штативу гофру можна зафіксувати у зручному положенні, що робить витяжку придатною і для манікюру.
Компактна мобільна тумба на маневрених колесах захищає підлогове покриття та забезпечує легке переміщення пристрою. Просте керування, швидка заміна фільтра та ергономічний дизайн роблять Fusion Plus ідеальним вибором для професіоналів.
Переваги:
Характеристики:
Рекомендації щодо очищення та заміни фільтра
У витяжці використовується фільтр грубого очищення, знімний. Його можна замінити, він знімається і чиститься (якщо дозволяють умови, його можна очистити за допомогою пилососа).
Очищення:
Заміну фільтра рекомендується проводити 1 раз на 4 місяці/8 місяців/12 місяців.
У базовій версії витяжок FUSION передбачено лише холодне світло без регулювання. Лампа з регулюванням теплого та холодного світла дає можливість підлаштувати освітлення під вподобання майстра та знижує навантаження на очі.
Регулятор частоти обертів – важливий елемент для налаштування сили тяги під конкретну процедуру. Це робить витяжку ще більш зручною та ефективною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Fusion |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Вид | Для педикюру |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 32.5 см |
| Ширина | 32.5 см |
| Висота | 27 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Продуктивність | 1450 куб.м/год |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Професійна витяжка для манікюру та педикюру Fusion Plus з регуляторами світла та частоти обертів, 223 Вт»