Подарунок








3 999 ₴
Професійна витяжка CYCLONE X3 - потужне та надійне рішення для ефективного видалення пилу, що виникає під час нарощування та спилювання нігтів. Завдяки вдосконаленому дизайну та збільшеній силі всмоктування (на 10% вище порівняно з попередніми моделями), вона стане незамінним помічником як для майстрів-початківців, так і для професіоналів.
Витяжка оснащена сучасним багатошаровим вугільним фільтром, який не тільки затримує найдрібніші частинки пилу, а й ефективно нейтралізує шкідливі сполуки та запахи.
CYCLONE X3 - це потужна, стильна і високоефективна витяжка, яка забезпечить комфортну і безпечну роботу майстра.
Характеристики:
Гарантія: 12 місяців
Товар сертифікований в Україні та країнах ЄС.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | BUCOS |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Змінні мішки для пилу | Ні |
| Вид | Для манікюра |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 24.8 см |
| Ширина | 23.5 см |
| Висота | 7.5 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 72 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 4500 об/хв |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Витяжка для манікюру і педикюру з вугільним НЕРА-фільтром CYCLONE X3, 72Вт, SILVER»