







1 199 ₴
Лампа-лупа світлодіодна GLORIS SP-30 - це незамінне обладнання для косметолога, візажиста або майстра нігтьового сервісу, що дає змогу забезпечити якісне освітлення робочої зони з можливістю збільшення. Така лампа дає змогу розглянути найдрібніші деталі, що особливо важливо під час виконання точних і акуратних процедур.
Косметична LED-лампа з лупою SP-30 має стильний дизайн і вирізняється високою якістю виконання. Плафон лампи закріплений на штативі, який складається з гнучкої частини («гусака») і вертикальної збірної стійки. Це дає можливість лампі приймати будь-яке потрібне положення, налаштувати лампу так, щоб максимально ефективно висвітлювати робочу зону, з огляду на індивідуальні переваги майстра.
Ще однією перевагою цієї моделі є обтяжена підставка, яка забезпечує високу стійкість лампи, унеможливлюючи її випадкове падіння або зміщення під час роботи.
Вимикач/регулятор яскравості лампи зручно розміщений на стійці, що дає змогу швидко і легко налаштувати освітлення залежно від потреб.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид лампи-лупи | Підлогова |
| Ступінь збільшення | 3.5 дптр |
| Діаметр лінзи | 12 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Виробник | Gloris |
| Країна виробник | Китай |