






1 999 ₴
Настільна складна безтіньова LED-лампа F-800A призначена для майстрів нарощування вій, тату, брів, масажу, косметологів. Також може використовуватися для проведення відео- та фотозйомки, стрімів, створення іншого подібного фото- та відеоконтенту. Для цього в комплект лампи входить тримач для смартфона.
Конструкція лампи заснована на технології розташування світлодіодів по дузі. Це дозволяє освітити будь-яку робочу область без тіней і відблисків. Світло від лампи не дає тіні, що дозволяє побачити навіть найдрібніші деталі без тіней і спотворень.
Особливістю моделі F-800A є складна конструкція і кріплення до корпусу важких стійких підставок без додаткових інструментів. Це дозволяє легко транспортувати і встановлювати лампу, використовуючи її при роботі на виїзді.
Лампа має три режими температури світла: холодний, теплий і природний. Також є можливість регулювання яскравості світіння. Регулятори температури і яскравості розташовані на корпусі лампи.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 45 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Білий |
| Виробник | Global Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Світловий потік | 3400 лм |
| Джерело живлення | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Ручне |
| Напруга живлення | 220 В |