





1 799 ₴
Ультразвуковий очищувач ZX-810 призначений для ефективного очищення манікюрного приладдя. Цей пристрій можна використовувати як у салоні, так і в домашніх умовах.
Застосування ультразвукового очищувача ZX-810 не обмежується тільки манікюрними інструментами. Він також ефективно очищає предмети з металу, скла, пластику, ювелірні вироби, водонепроникні годинники та зубні протези. Це робить його універсальним і практичним засобом для очищення різних предметів.
Пристрій оснащений п'ятьма режимами встановлення таймера, що забезпечує користувачеві гнучкість у налаштуванні часу очищення відповідно до конкретних потреб.
Дисплей, що відображає режими роботи очищувача, і кнопки керування розташовані на лицьовій панелі пристрою.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Ультразвукова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський |
| Сфера застосування | Професійний |
| Режими роботи | Стерилізація, Дезінфекція |
| Стерилизуемый матеріал | Пластмаса, Метал, Скло |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Особливості | Дисплей, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 35 Вт |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Skymen |
| Об`єм | 660 мл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 196 мм |
| Ширина корпусу | 132 мм |
| Вага | 0.75 кг |
| Висота корпусу | 107 мм |