


1 799 ₴
Металевий візок для косметолога — це функціональне та стильне рішення для професійного використання. Він розроблений з урахуванням ергономіки та стане органічним елементом інтер’єру будь-якого салону краси або косметологічного кабінету.
Основу конструкції становить міцний металевий каркас з м'яко заокругленими формами, що не тільки додає естетичності, але й знижує ризик травм під час використання. На каркасі розміщені три місткі металеві полиці-ящики з міцним дном-сіткою та бортами, що забезпечують надійність зберігання та запобігають випаданню косметологічних інструментів та аксесуарів під час роботи.
Візок оснащений поворотними колесами, що робить його переміщення приміщенням легким та зручним. Два колеса обладнані ножними гальмами, що забезпечує стійкість візка на потрібному місці під час процедур.
Збірка виробу інтуїтивно зрозуміла і вимагає мінімального часу.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gloris |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Особливості | Наявність ручки для переміщення |
| Полиця-лоток | 3 шт. |
| Тип візка | відкрита |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас | Метал |
| Колеса (колісні опори) | пластик |
| Полиці | метал |