









1 690 ₴
Настільна світлодіодна безтіньова лампа KMS-1005 (9501), потужністю 30 Вт, призначена для освітлення робочого місця, що ідеально підходить для професійних б'юті-майстрів.
За своїми характеристиками лампа на струбцині KMS-1005 не поступається популярній моделі безтіньової лампи 9501.
Модель оснащена регульованим штативом-пантографом, який дає змогу змінювати висоту лампи і зручно фіксувати її в потрібному положенні. Шарнірне кріплення плафона забезпечує повний поворот на 360 градусів, що дає можливість точно налаштувати напрямок світла на робочу зону.
Штатив лампи кріпиться за допомогою струбцини до будь-якої плоскої поверхні, що робить її універсальною для використання на різних робочих столах.
Лампа підтримує три режими освітлення: тепле світло, холодний білий і природний. Перемикання між ними здійснюється послідовним натисканням сенсорної кнопки, розташованої на плафоні. Кожен з режимів має можливість регулювання яскравості, доступної на чотирьох рівнях: 25%, 50%, 75% і 100%. Управління яскравістю здійснюється через сенсорні кнопки «+» і «-», які також розташовані на поверхні плафона. Такий функціонал дає змогу адаптувати освітлення під конкретні завдання, чи то детальна робота, чи то загальне освітлення робочого простору.
* Увага! Сенсорні кнопки управління чутливі до статичної електрики. Тому ця модель НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ до використання майстрами електродепіляції.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Настільна лампа |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Сенсорний вимикач на корпусі |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Moon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Світловий потік | 3000 лм |
| Джерело живлення | Електрика |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Управління | Сенсорне |
| Напруга живлення | 220 В, 5В |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип лампи-лупи | Настільна |