Подарунок






1 083 ₴
UV/LED-лампа SUNUV SUN 8
UV/LED-лампа SUNUV SUN 8 призначена для полімеризації гель-лаків (шелак), нарощування нігтів і будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель).
Лампа SUN 8 з арочною конструкцією без дна і дисплеєм ідеально підходить для салонів, зручна як для манікюру, так і для педикюру.
UV/LED-лампа SUNUV SUN 8 має кілька налаштувань часу, що робить її дуже зручною у використанні і незамінним помічником майстра манікюру. Вам зовсім не потрібно стежити за часом затвердіння лаку.
Увімкнення лампи здійснюється механічно, шляхом натискання кнопок на корпусі, або автоматично, за допомогою вбудованого сенсора. У разі ввімкнення сенсора лампа працює 99 секунд. Вимкнення лампи відбувається автоматично через сенсор або натисканням на кнопку поточного робочого режиму часу.
Функції кнопок лампи SUN 8:
Функція тимчасової пам'яті працює для кнопок "30s" і "60s". Лампа запам'ятовує режим у разі натискання відповідної кнопки й утримання її близько 2 секунд. Обраний режим часу відображається на дисплеї. Повторне тривале натискання протягом 2 секунд або натискання інших кнопок із таймером очищає пам'ять.
У лампі 21 світлодіод, розташовані у формі дуги, що визначає положення руки і вказує, з якого боку необхідно помістити руку в лампу.
Технологія Smart 2.0 захищає корпус і деталі лампи від перегрівів, а також нігтьову пластину під час сушіння. Під час тривалого використання температура всередині лампи може підвищуватися. Вбудована функція автоматичного контролю температурного режиму активується в разі перегріву: лампа автоматично перемикається в режим енергозбереження, і на дисплеї з'являється статус "07г". Таймер продовжить роботу після зниження температури до безпечного рівня.
У лампі використовуються кварцові діоди, які відрізняються підвищеною прозорістю для УФ-випромінювання 365-405 нм, забезпечують більш ефективну, швидку (5-30 секунд) і рівномірну просушку густих і пігментованих матеріалів, а також мають збільшений термін служби.
SUNUV SUN 8 розрахована на 50 000 годин роботи.
Характеристики:
* На дні всіх оригінальних ламп є пломба зі штрих-кодом, яка збігається зі штрих-кодом на коробці лампи. Важливо зберегти штрих-код весь термін гарантійного обслуговування. Гарантія здійснюється тільки за наявності пломби зі штрих-кодом без слідів її переклеювання.
Цю модель сертифіковано в Україні, є сертифікат якості, що підтверджує відповідність усім заявленим властивостям і технічним характеристикам.
Гарантія - 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNUV |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | Таймер |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 21 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «UV/LED-лампа SUNUV SUN 8 48W для маникюра (Оригинал)»