Подарунок





1 668 ₴
Це гібрид UV і LED лампи нового покоління. LED/UV лампа SUNUV SUN 7 призначена для полімеризації гель-лаків (шелак), нарощування нігтів і будь-яких покриттів, до складу яких входить гель (наприклад, біогель).
SUNUV SUN 7 чудово підійде не тільки для дому, а й для салонів краси. Лампа для полімеризації має кілька налаштувань часу, що робить її дуже зручною у використанні і стане незамінним помічником майстра манікюру. Вам зовсім не потрібно стежити за часом затвердіння лаку.
Увімкнення лампи здійснюється механічно, шляхом натискання кнопок на корпусі, або автоматично, за допомогою вбудованого сенсора. У разі ввімкнення сенсора лампа працює 99 секунд. Вимкнення лампи відбувається автоматично через сенсор або натисканням на кнопку поточного робочого режиму часу.
Функції кнопок лампи SUN 7:
Функція тимчасової пам'яті працює для кнопок "10s", "30s" і "60s". Лампа запам'ятовує режим у разі натискання відповідної кнопки й утримання її близько 2 секунд. Обраний режим часу відображається на дисплеї. Повторне тривале натискання протягом 2 секунд або натискання інших кнопок із таймером очищає пам'ять.
Особливістю цієї моделі є можливість роботи лампи від акумулятора. У лампі є слот для акумулятора (акумулятор можна придбати додатково). Ця функція врятує майстра в разі раптового відключення електрики.
Час роботи лампи від акумулятора: ± 50-60 хвилин (безперервної роботи).
Лампу SUN 7 сконструйовано так, щоб мінімізувати поширення світла за межі лампи і потрапляння на шкіру клієнта. Це робить лампу найбезпечнішою для людей, які страждають на алергічні реакції або інші захворювання, спричинені сонячним світлом. Дно виготовлено з якісного пластику, на якому приємно тримати руку. Задня знімна кришка зручна для спостереження за процесом сушіння.
У лампі 30 світлодіодів, розташованих так, щоб світло максимально спрямовувалося тільки на нігті і менше потрапляло на ділянки за межами зони сушіння.
Технологія Smart 2.0 - ця функція, яка захищає корпус і деталі лампи від перегрівів, а також нігтьову пластину під час сушіння. Під час тривалого використання температура всередині лампи може збільшуватися. Вбудована функція автоматичного контролю температурного режиму активується в разі перегріву: лампа автоматично перемикається в режим енергозбереження, і на дисплеї з'являється статус "07г". Таймер продовжить роботу після зниження температури до безпечного рівня.
У лампі використовуються кварцові діоди, які відрізняються підвищеною прозорістю для УФ-випромінювання 365-405 нм, забезпечують більш ефективну, швидку (5-30 секунд) і рівномірну просушку густих і пігментованих матеріалів, а також мають збільшений термін служби.
UV LED лампа SUNUV SUN 7 розрахована на 50 000 годин роботи.
Характеристики:
* На дні всіх оригінальних ламп є пломба зі штрих-кодом, яка збігається зі штрих-кодом на коробці лампи. Важливо зберегти штрих-код на весь термін гарантійного обслуговування весь термін гарантійного обслуговування. Гарантія здійснюється тільки за наявності пломби зі штрих-кодом без слідів її переклеювання.
Цю модель сертифіковано в Україні, є сертифікат якості, який підтверджує відповідність усім заявленим властивостям і технічним характеристикам.
Гарантія - 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNUV |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | LED/UV |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | Таймер |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 30 шт. |
| Максимальний час установки таймера | 99 сек |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 48 Вт |
| Термін служби ламп | 50000 годин |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 97 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Ширина | 211 мм |
| Комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «UV/LED лампа SUNUV SUN 7 48W для манікюру (Оригінал)»