



200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
Блок живлення забезпечує живлення безтіньової лампи для б'юті-майстрів 9501.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Стан | Нове |
| Напруга заряджання | 18 В |
| Номінальна сила струму | 2 А |