

1 225 ₴
Витяжка для манікюру Profi salon Nail Dust Collector x1-професійний електроприлад, що забезпечує необхідний рівень комфорту при проведенні нейл-процедур. Завдяки оптимальній потужності відмінно виконує завдання уловлювання пилу і запобігає її розсіювання. Майстер і клієнт захищені від вдихання пилових частинок, а поверхні - від їх осідання.
Витяжка має середні розміри, міцна, з металевим корпусом, забезпечена прогумованими накладками, щоб уникнути ковзання по поверхні.
Характеристики:
* Колір або відтінок вироби на фото може злегка відрізнятися від представленого на фото
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Білий |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 14 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 65 Вт |