


6 399 ₴
Настільна витяжка з фільтром AIR MAX NF 9 Tornado (MNF) – потужна професійна витяжка, оснащена Корейським фільтром і Німецьким вентилятором.
Переважає витяжка з фільтром в тому, що вона поглинає до 99% пилу. Висока потужність і продуктивність забезпечують максимально ефективне втягування дрібної пилу і частини матеріалу. Має регулятор потужності, а режим плавного запуску забезпечує вихід на повну потужність протягом 3-6 секунд. Це зроблено для збільшення терміну роботи вентилятора. Корпус із прочного пластику з лаконічним дизайном, закритий зі всіх сторін, що зменшує рівень шуму.
Прорізані ножки препятствуют скольжению. Мощная настільна витяжка з фільтром HEPA - це залог комфортної та безпечної роботи.
Характеристики:
Правила уходу для фільтра для витяжки Аir Max:
При умові повного завантаженого дня, фільтр хватає на 2-3 місяці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Air max |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Прямокутна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Наявність фільтра від пилу | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 27.2 см |
| Ширина | 22.6 см |
| Висота | 10 см |
| Технічні характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 65 Вт |