







799 ₴
Зручна невелика настільна лампа-лупа на прищіпці ідеально підійде для проведення процедур манікюру.
Гнучка лампа, що не займає багато місця на робочому столі майстра, має лінзу з класичним збільшенням 3 діоптрії. Лампа-лупа з підсвічуванням кріпиться до будь-якого столу, допомагає в роботі та в побуті. Рекомендована для манікюру, педикюру, роботи з дрібними деталями, для читання та вишивання, для творчої роботи дизайнерів та художників. Також лампа-лупа є незамінним помічником косметологів, лаборантів, ювелірів, справ майстрів, експертів-криміналістів та інших фахівців, які працюють з дрібними предметами.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Ступінь збільшення | 3 дптр |
| Діаметр лінзи | 9 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Виробник | Global Fashion |
| Країна виробник | Китай |